26 Haziran 2019 Çarşamba

PROF.DR SACİT ADALI İLE İLK DERS (AKADEMİK YIL AÇILIŞI)

03 Ekim 2015 Cumartesi 11:47 tarihinde eklendi | 2454 defa okundu
Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni Yapıldı
 
İlk Ders Prof. Dr. Sacit Adalı’dan            
 
Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yeni akademik yılı açılış töreni 5 Ekim Pazartesi günü yapıldı. İlk dersi, kampüs alanına ismi verilen Prof. Dr. Sacit Adalı verdi. SDÜ Senota kararı ile Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürlüğü kampüs alanına “Süleyman Demirel Üniversitesi  Prof. Dr. Sacit Adalı Yerleşkesi” adı verilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Sacit Adalı, Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2015-2016 akademik yılının ilk dersini verdi.                  
 
Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen törene; ilçemizin yetiştirdiği bürokratlardan Anayasa Mahkemesi Eski Üyesi ve Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacit Adalı, SDÜ Genel Sekreteri ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Vahdettin Aydın, Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Şirvan Şen Demir, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mehmet Ali Tabur, Eğirdir MYO Müdürü Doç. Dr. Tahir Tilki, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, Eğirdir eski Belediye Başkanı O. Nuri Özmeral, Daire amirleri, öğretim görevlileri, öğrenciler ve basın mensupları katıldılar.

KAMU HİZMET STANDARDI

Kamu Hizmet Standardı için tıklayınız...