KURUM STAJI HAKKINDA DUYURU

2020-2021 Eğitim öğretim yılı güz dönemi sonu itibari ile MEZUN DURUMUNDA OLAN (Tüm derslerinden başarılı olan) ancak staj yapmayan veya eksik staj günü olan öğrenciler aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirler;

1.) Staj yerlerini kendileri bulmak, içinde bulunduğumuz salgın hastalık riskine karşı önlemlerini almak ve bundan oluşacak riski üstlenmek şartıyla yeni oluşturulan “Süleyman Demirel Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Staj Yönergesi” ve Bölümlerinin "Normal Dönem Staj Uygulama Esasları" çerçevesinde KURUM VE KURULUŞLARDA staj yapabileceklerdir.


2.) Stajlarını “Süleyman Demirel Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Staj Yönergesi” ve Bölümlerinin "Salgın Hastalık Dönemi Staj Uygulama Esasları" çerçevesinde UZAKTAN EĞİTİM YÖNTEMİ ile yapabileceklerdir.


3.) Stajlarını salgın hastalık sonrasında ileriki bir dönemlerde yapabileceklerdir.

 


UZAKTAN EĞİTİM YÖNTEMİ İLE (yuarıdaki 2.seçenek) STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN,

Dilekçe, Staj Beyannamesini okunaklı eksiksiz şekilde doldurup (SGK Formuna gerek bulunmamaktadır.) bölümlerin resmi e-posta adreslerine göndermeleri gerekmektedir. (Eksik doldurulan ve zamanında gönderilemeyen formlardan okulumuz sorumlu değildir.)

Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık E-Posta: esoh@sdu.edu.tr

Terapi ve Rehabilitasyon E-Posta              : eebr@sdu.edu.tr

Sağlık Bakım Hizmetleri E-Posta               : eybp@sdu.edu.tr

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler E-Posta         : eiay@sdu.edu.tr

Durumunuz bölüm staj sorumlusu tarafından incelendikten sonra e- posta olarak öğrenciye geri dönülecektir. Durumunuz uygunsa UZAKTAN EĞİTİM YÖNTEMİ ile staja bölümlerin “Salgın Hastalık Dönemi Staj Uygulama Esasları“ çerçevesinde başlayacaksınız. Uzaktan Eğitimle stajı bölüm staj sorumlusu ile iletişimde kalarak devam ettireceksiniz.

 

Staj beyannamesi için tıklayınız...

Dilekçe için tıklayınız...

 

Yayın Tarihi: 01/02/2021
Okunma Sayısı: 1855