2017-2018 MEZUNİYET TÖRENİ

2017-2018 MEZUNİYET TÖRENİ OKUL BAHÇEMİZDE BÜYÜK BİR COŞKUYLA YAPILDI...

Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nun 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 03 Mayıs 2018 tarihinde okulumuz bahçesinde gerçekleştirilmiştir.

Mezuniyet Töreni kutlamaları saat:15.00'de Eğirdir Merkezde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunmayla başlamıştır.

Daha sonra okulumuz bahçesinde düzenlenen Mezuniyet Tören Alanındaki etkinliklere geçilmiştir. Resmi programa geçilene kadar misafirlerimiz canlı konser eşliğinde eğlenmiştir.

Mezuniyet törenimizin resmi programı saat:17.00’de yüksekokulumuz bünyesinde öğretim hizmetlerine devam eden bölümlerimizden mezun olan öğrencilerimizin kortej geçişiyle başlamıştır.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Deniz Türköz Altuğ’un açılış konuşmalarını yaptığı ve “Kendisine ve etrafına faydalı olan, devletine, milletine, toplumsal değerlerine sahip çıkan, bunları yaparken hayal kurabilen, yaratıcı düşünceyi destekleyen, soruna değil-çözüme odaklanmış bireyler olmanızı bekliyoruz” diyerek mezun öğrencileri tebrik ettiği tören programı daha sonra bölümler bazında mezun olan öğrencilerin geçişi ve belge takdimi ile devam etmiştir.

Okul birincisi olarak Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü Öğrencisi Beste Çetin’in konuşması, yaş kütüğüne plaket çakılması ile devem eden programda üniversitemiz yabancı uyruklu öğrencilerinin yerel dans gösterisi sahnelenmiştir.

Helva ikramıyla birlikte eğlence kısmına geçilen etkinlik öğrencilerin coşkulu katılımıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmüştür. Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeli olarak mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, yaşamlarının sonraki bölümlerinde başarılar dileriz.

Yayın Tarihi: 08/05/2018
Okunma Sayısı: 1601